Οσο κι ασχετος να ειμαι, ο συλλογος πολυ σωστα καλει τις υπηρεσιες να κανουν τα αυτονοητα.Το ερωτημα ειναι αν λειτουργουν οι υπηρεσιες του δημου και της νομαρχίας ή όλοι παιζουν τον παππα..Εκτος και περιμενουν να γινει το δυστυχημα για να πουν ΩΩΩ
Σύμφωνα με όσα βλέπουμε στον χάρτη, ο σύλλογος τα λέει καλά. Ο δήμαρχος τι λεει?Ο κ.Κτενάς επίσης? Πώς μπορει ο καθενας να επιπλέει χωρις να ιδρώνει το αυτι κανενός?.Απορω και ιδιαιτερα με τις υπηρεσίες του κ. Κτενα.Για τον δήμο δεν ρωτάω γιατι κατι δεν παει καλα αν δω κι απο οτι γινεται στον δρομο του Αη Γιάννη
Οσο κι ασχετος να ειμαι, ο συλλογος πολυ σωστα καλει τις υπηρεσιες να κανουν τα αυτονοητα.Το ερωτημα ειναι αν λειτουργουν οι υπηρεσιες του δημου και της νομαρχίας ή όλοι παιζουν τον παππα..Εκτος και περιμενουν να γινει το δυστυχημα για να πουν ΩΩΩ
Σύμφωνα με όσα βλέπουμε στον χάρτη, ο σύλλογος τα λέει καλά. Ο δήμαρχος τι λεει?Ο κ.Κτενάς επίσης? Πώς μπορει ο καθενας να επιπλέει χωρις να ιδρώνει το αυτι κανενός?.Απορω και ιδιαιτερα με τις υπηρεσίες του κ. Κτενα.Για τον δήμο δεν ρωτάω γιατι κατι δεν παει καλα αν δω κι απο οτι γινεται στον δρομο του Αη Γιάννη