Σύνδεσμος Ύδρευσης: Εκτός λειτουργίας το αντλιοστάσιο του Συνδέσμου στο Καλλιγόνι
Όπως ενημερώνει ο Σύνδεσμος Ύδρευσης Λευκάδας-Αιτωλοακαρνανίας τις τελευταίες ημέρες παρατηρήθηκε στην περιοχή του Καλλιγονίου συνεχής πτώση τάσης από τον ΔΕΔΔΗΕ με αποτέλεσμα να τεθεί εκτός λειτουργίας το Αντλιοστάσιο του Συνδέσμου.
Η αποκατάσταση του Αντλιοστασίου έχει ξεκινήσει ήδη και τις επόμενες ημέρες θα γίνει πλήρης αποκατάσταση του.