Πρόσκληση σε ενημερωτική εκδήλωση για νέα δράση του ΕΠΑνΕΚ
Πρόσκληση ενημερωτικής εκδήλωσης
Στο πλαίσιο του σχεδιασμού σειράς ενημερωτικών εκδηλώσεων από την Ειδική Γραμματεία Διαχείρισης Προγραμμάτων ΕΤΠΑ & ΤΣ/Ειδική Υπηρεσία Διαχείρισης Προγράμματος «Επιχειρηματικότητα Ανταγωνιστικότητα και Καινοτομία» και τον ΕΦΕΠΑΕ, το Επιμελητήριο Λευκάδας και η Διαχειριστική Ευρωπαϊκών Προγραμμάτων (ΔΕΠ), εταίρος του ΕΦΕΠΑΕ, σας προσκαλεί στις 12/04/22, ώρα 19:00, στην ανοικτή ενημερωτική εκδήλωση που διοργανώνει σε συνεργασία με τα επιμελητήρια της Δυτικής Ελλάδας – Πελοποννήσου – Ηπείρου και Ιωνίων Νήσων με θέμα:
Παρουσίαση της Νέας Δράσης του ΕΠΑνΕΚ: “Έκτακτη επιχορήγηση των περισσότερο πληττόμενων από την πανδημία επιχειρήσεων ψυχαγωγίας, διοργάνωσης εκδηλώσεων και εκθέσεων, τροφοδοσίας εκδηλώσεων, παροχής υπηρεσιών γυμναστήριου και σχολής χορού”
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί μέσω της πλατφόρμας zoom, πατώντας τον ακόλουθο σύνδεσμο: https://us02web.zoom.us/j/84455372076