Απάντηση-σχόλιο της «Λαϊκής Συσπείρωσης» στους ισχυρισμούς μελών της δημ. αρχής για την παιδική χαρά στο Περιγιάλι
Στέλνουμε φωτογραφίες από την παιδική χαρά στα όρια Περιγιαλίου – Νυδριού στην περιοχή «Κήπος της Γριάς», δίπλα από την επιχείρηση Sail Inn, απαντώντας στον ισχυρισμό μελών της δημοτικής αρχής ότι η κατάσταση στην παιδική χαρά είναι τουλάχιστον αξιοπρεπής…
Αυτή η απάντηση δόθηκε σε ερώτηση – επισήμανση του δημ. συμβούλου της «Λαϊκής Συσπείρωσης» Αλέξανδρου Βεροιώτη, στη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου στις 20-4-2022, για την κακή κατάσταση της συγκεκριμένης παιδικής χαράς που έχει πρόσφατα παραδοθεί.