Σε ανοιχτή συνέλευση καλεί η «Πρωτοβουλία για τη διάσωση της περιοχής του Κάστρου»
Η ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΣΩΣΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΟΥ ΚΑΣΤΡΟΥ, μετά και την πετυχημένη πραγματοποίηση του συλλαλητηρίου, στις 20/08, με την εντυπωσιακή συμμετοχή του κόσμου, καλεί σε ανοιχτή γενική συνέλευση την Πέμπτη 25/08 στις 7μμ, στην αίθουσα του Εργατικού Κέντρου με θέματα:
1) Ενημέρωση για τις νομικές διαδικασίες και τα οικονομικά μας – Εξελίξεις στο ΤΑΟΛ
2) Κλιμάκωση του αγώνα.
Λευκάδα, 22/8/2022