Ειδική συνεδρίαση με τηλεδιάσκεψη του δημοτικού συμβουλίου Λευκάδας
Σε ειδική συνεδρίαση που θα γίνει με τηλεδιάσκεψη συνέρχεται την Παρασκευή 2 Σεπτεμβρίου 2022, στις 3:00 το απόγευμα, για συζήτηση και λήψη απόφασης στο παρακάτω θέμα το Δημοτικό Συμβούλιο Λευκάδας:
ΘΕΜΑ: Απόφαση Δ.Σ. έγκρισης πινάκων επιλογής φιλοξενούμενων βρεφών-νηπίων, επιλαχόντων και απορριπτέων, βάσει μορίων στους δημοτικούς Παιδικούς Σταθμούς Λευκάδας και στο δημοτικό Βρεφονηπιακό Σταθμό για την χρονική περίοδο 2022-2023. Εισηγητές: Χαράλαμπος Καλός, Δήμαρχος, Νικόλαος Βικέντιος, Αντιδήμαρχος.