Δύο αγώνες για τον ΑΣ Βόλεϊ Ελπίδες την Κυριακή
Την Κυριακή 11 Δεκέμβρη 2022, στις 12.00 το μεσημέρι, στο Γήπεδο Αιτωλικού, η ομάδα βόλεϊ των κοριτσιών του ΑΣ Βόλεϊ Ελπίδες θα αγωνιστεί με τον ΑΓΟΓ Λιακατάς στο πλαίσιο του Πανελληνίου πρωταθλήματος Κ-18 Κοριτσιών.
Την ίδια μέρα, στις 5:00 το απόγευμα η ανδρική ομάδα του ΑΣ Βόλεϊ Ελπίδες θα υποδεχτεί στο ΔΑΚ Λευκάδας τον ΓΣ Άρτας στο πλαίσιο της 2ης Αγωνιστικής της Β΄ Εθνικής Ανδρών.