Σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή 16/12/2022, ο δήμαρχος θα δέχεται, χωρίς ραντεβού, τους δημότες στο γραφείο του από τις 11πμ έως τις 1μμ.
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΑΡΧΟΥ
Μας κοροιδευει ο ανθρωπος!!!! Απο 11-1=2 ωρες την εβδομαδα. μαλλον θα θεωρει τον εαυτο του βασιλιά και δεν θα δεχεται πέρα απο 4 υπηκόους!!Σα δε ντρεπεται!!!
(Required)
(Will not be published) (Required)
(Optional)
XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Εγγραφείτε τώρα στο newsletter μας και μάθετε πρώτοι τα τελευταία νέα του νησιού μας!
Διεύθυνση email
Μας κοροιδευει ο ανθρωπος!!!! Απο 11-1=2 ωρες την εβδομαδα. μαλλον θα θεωρει τον εαυτο του βασιλιά και δεν θα δεχεται πέρα απο 4 υπηκόους!!Σα δε ντρεπεται!!!