Διακοπή νερού τις πρωινές ώρες της Πέμπτης 22 Δεκέμβρη
Όπως ενημερώνει ο Σύνδεσμος Ύδρευσης Δήμων Λευκάδας και Αιτωλοακαρνανίας, λόγω εργασιών για την αποκατάσταση βλάβης στο δίκτυο του Συνδέσµου στο Άκτιο, στη θέση «Κάστρο» Ακτίου, θα πραγματοποιηθεί διακοπή στη παροχή νερού τις πρωινές ώρες την Πέμπτη 22/12/2022.
Η διακοπή νερού θα επηρεάσει τον Δ. Άκτιου Βόνιτσας και τον Δ. Λευκάδας.
Ευχαριστούμε για τη κατανόησή σας.