Τα παιδιά του Νηπιαγωγείου Νικιάνας θα ψάλλουν αύριο Παρασκευή 23 Δεκέμβρη τα κάλαντα στο χωριό
Στις 9:00 το πρωί η Χριστουγεννιάτικη γιορτούλα
Τη δική τους γιορτούλα για τα Χριστούγεννα, η οποία θα είναι ανοιχτή για τους γονείς και κηδεμόνες μετά από δύο χρόνια αναγκαστικής απουσίας λόγω της πανδημίας του κορονοϊού, διοργανώνουν αύριο Παρασκευή 23 Δεκεμβρίου 2022, στις 9:00 το πρωί, τα παιδιά του Νηπιαγωγείου της Νικιάνας.
Στη συνέχεια, στις 11:00 π.μ. τα παιδάκια του Νηπιαγωγείου θα ψάλλουν τα κάλαντα στο χωριό. Τα χρήματα που θα μαζευτούν θα χρησιμοποιηθούν για τις ανάγκες του Νηπιαγωγείου.