Απόψε ο Χριστουγεννιάτικος χορός του Πολιτιστικού Συλλόγου Νυδριού «Αλέξανδρος»
Απόψε στις 21:00, στο κτήμα Γαρδέλη στο Νυδρί, θα πραγματοποιηθεί ο Χριστουγεννιάτικος χορός του Πολιτιστικού Συλλόγου Νυδριού και Περιχώρων «Αλέξανδρος».
Συντροφιά στους καλεσμένους θα κρατήσουν οι μουσικοί: Λάμπρος Τζόκας (βιολί, τραγούδι), Μιχάλης Παΐλας (τραγούδι), Μαρία Ναστούλη (τραγούδι), Πέτρος Μήτσου (γκάιντα), Χρήστος Μαρτίνης (κλαρίνο), Μάριος Τούμπας (λαούτο) και Στέλιος Ζαβιτσάνος (κρουστά).
Είσοδος 5 ευρώ. Τηλέφωνο κρατήσεων: 6936229932 και 6937085752.