Ευχαριστήριο του Συλλόγου Γυναικών «Εριφύλη» για την συλλογή ειδών πρώτης ανάγκης γαι τους σεισμόπληκτους
Ευχαριστούμε από καρδιάς όσους με την προσφορά τους βοήθησαν να συλλέξουμε αγαθά για τις πληγείσες χώρες από το φονικό σεισμό, Τουρκία και Συρία. Η ανταπόκριση ήταν μεγάλη και κυρίως συγκινητική αποδεικνύοντας ότι η ανθρωπιά και η αλληλεγγύη έχουν πάντα τον πρωταγωνιστικό ρόλο.
Να ευχαριστήσουμε ιδιαίτερα την Κοινοτική αρχη Κατούνας για την παραχώρηση του κοινοτικού γραφειου, το φαρμακείο Λυγιάς και το φαρμακείο Καρυωτών για τη δωρεά φαρμακευτικού υλικού
Με εκτίμηση
Ο Σύλλογος Γυναικών «ΕΡΙΦΥΛΗ»
σε συνεργασία με τον ΠΕΑΣ Κατούνας και τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων Λυγιάς