Τις αναπλάσεις κοινόχρηστων χώρων σε Σύβρο και Φτερνό επισκέφτηκε ο Δήμαρχος
Επίβλεψη των αναπλάσεων κοινόχρηστων χώρων που βρίσκονται σε εξέλιξη σε Σύβρο και Φτερνό πραγματοποίησε σήμερα ο δήμαρχος Λευκάδας κ. Χαράλαμπος Καλός.
Στο Σύβρο ολοκληρώνεται η δημιουργία νέας πλατείας στο κέντρο του χωριού, ενώ στο Φτερνό ολοκληρώνεται η διαμόρφωση και πλακόστρωση της πλατείας που βρίσκεται απέναντι από την εκκλησία Παναγιάς, καθώς και οι εργασίες βελτίωσης του υφιστάμενου δρόμου που οδηγεί στον Άγιο Παντελεήμονα.
Ρε το μπαγασα βρηκε την ώρα να έρθει να μας δει. κι ο κολαουζος απο κοντά. 70 ψήφους πήρε κι όμως είναι αντί….