Η ανάγκη ενίσχυσης του ΚΚΕ σε όλες τις κάλπες στο επίκεντρο σύσκεψης στο Νυδρί
Η ανάγκη συμπόρευσης με το ΚΚΕ στους αγώνες και της ενίσχυσής του σε όλες τις κάλπες στις εκλογές βρέθηκε στο επίκεντρο ανοιχτής σύσκεψης-συζήτησης που πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 19 Φλεβάρη 2023, στο παλιό Δημαρχείο στο Νυδρί.
Στη σύσκεψη μίλησε o Αλέξανδρος Βεροιώτης, υποψήφιος βουλευτής και μέλος της ΕΠ Ηπείρου-Κέρκυρας-Λευκάδας.