Ευχαριστήριο της Φιλαρμονικής Εταιρείας Λευκάδας για την χορηγία φαρμακευτικών ειδών έκτακτης ανάγκης
Το Δ.Σ. της Φιλαρμονικής Εταιρίας Λευκάδας θα ήθελε να ευχαριστήσει θερμά την φαρμακοποιό κα Προκόπη Βασιλική και το φαρμακείο της, για την ευγενική της χορηγία σε φαρμακευτικά είδη έκτακτης ανάγκης προς το σωματείο μας.
Εκ του Δ.Σ. της Φιλαρμονικής Εταιρίας Λευκάδας
Η Πρόεδρος
Μήτσουρα Βασιλική
Ο Γραμματέας
Μελάς Φίλιππος