Ευχαριστίες του Τηλυκράτη προς Δήμο και ΠΕ Λευκάδας για την οικονομική στήριξη
Με ανάρτηση στον επίσημο λογαριασμό της ομάδας στο facebook, το ΔΣ του Τηλυκράτη ευχαριστεί τον Δήμο Λευκάδας για την οικονομική στήριξη ύψους 5.000 ευρώ και την περιφέρεια Ιονίων Νήσων για την οικονομική στήριξη ύψους 2.500 ευρώ μετά από αίτηση του σωματείου για την μερική κάλυψη των οδοιπορικών της ομάδας.
Το Δ Σ. Του ΑΟ Τηλυκράτη Λευκάδας