Προεκλογική εκδήλωση της υποψήφιας βουλευτή με το ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής Ευγενίας Αρβανίτη
Με την προκήρυξη των εκλογών είναι σημαντικό να ξεκινήσει ένας σοβαρός δημόσιος διάλογος για τα ζητήματα του τόπου μας… Ελπίζω πως με τη δική σας στήριξη αυτός ο διάλογος θα συνεχιστεί για να φέρει τις αναγκαίες αλλαγές στην κοινωνία.
Σας περιμένω όλες και όλους στην προεκλογική μου εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 3 Μάη 2023, στις 8:00 μ.μ., στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Λευκάδας.
Στην εκδήλωση θα μιλήσουν:
– Ο Καθηγητής Χρήστος Μπούρας, Πρύτανης του Πανεπιστημίου Πατρών
– Η Ευγενία Αρβανίτη, Αν. Καθηγήτρια του Πανεπιστημίου Πατρών και υποψήφια βουλευτής Ν. Λευκάδας