Στον Πόρο μίλησαν το βράδυ της Τρίτης 25 Απρίλη 2023 οι υποψήφιοι βουλευτές του ΚΚΕ Αλέξανδρος Βεροιώτης, Θωμάς Καββαδάς και Ευγενία Κολυβά.
Νωρίτερα είχαν περιοδεύσει στον Μικρό Γιαλό.
(Required)
(Will not be published) (Required)
(Optional)
XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Εγγραφείτε τώρα στο newsletter μας και μάθετε πρώτοι τα τελευταία νέα του νησιού μας!
Διεύθυνση email