Ευχαριστεί τους φιλάθλους καθώς και τον πρόεδρο της ΕΠΣ Π.-Λ. ο Τηλυκράτης
Με ανακοίνωση που έχει αναρτηθεί στην επίσημη σελίδα της ομάδας στο facebook η διοίκηση του Τηλυκράτη ευχαριστεί τους φιλάθλους για την παρουσία τους στο γήπεδο στον αγώνα με τον Αιολικό Μυτιλήνης αλλά και τον Πρόεδρο της Ε.Π.Σ. Πρέβεζας Λευκάδας, Θωμά Κάρτσακλα, για την επιστολή διαμαρτυρίας προς την ΕΠΟ αναφορικά με τη διαιτησία.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Η Διοίκηση του Τηλυκράτη ευχαριστεί τους φιλάθλους της ομάδας, που γέμισαν για μια ακόμη φορά το στάδιο «ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ» στον αγώνα μπαράζ της Κυριακής, με αντίπαλο τον Αιολικό Μυτιλήνης.
Μπορεί το αποτέλεσμα για την ομάδα μας να μην ήταν το αναμενόμενο, αυτό όμως που κρατάμε ήταν η στήριξη και η καθολική αναγνώριση της προσπάθειάς μας, από τους φιλάθλους του νησιού, που μας δίνει δύναμη να συνεχίσουμε.
Επίσης οφείλουμε να ευχαριστήσουμε θερμά, τον Πρόεδρο της Ε.Π.Σ. Πρέβεζας Λευκάδας Θωμά Κάρτσακλα, για την στήριξη στο σωματείο μας, όπως αυτή εκφράσθηκε μέσω της επιστολής του στην ΕΠΟ, με την οποία στηλίτευσε την διαιτησία του Κυριακάτικου ματς».