Απόψε στις 20:00 η παρουσίαση μέρους του ψηφοδελτίου της «Λαϊκής Συσπείρωσης» στην Περιφέρεια Ιόνιων Νήσων και στο Δήμο Λευκάδας
Απόψε Δευτέρα 24 Ιούλη στις 20:00 στην αίθουσα του Εργατικού Κέντρου θα παρουσιαστεί μέρος του ψηφοδελτίου της «Λαϊκής Συσπείρωσης» στην Περιφέρεια Ιόνιων Νήσων και στο Δήμο Λευκάδας.
Στην εκδήλωση με θέμα «Με το λαό της Λευκάδας, στους αγώνες για τις ανάγκες των πολλών και όχι για τα κέρδη των λίγων», καλεί η Τομεακή Οργάνωση Λευκάδας του ΚΚΕ.
Θα μιλήσουν ο Βαγγέλης Βερροιώτης, υποψήφιος Δήμαρχος Λευκάδας και η Αλεξάνδρα Μπαλού, υποψήφια Περιφερειάρχης Ιονίων Νήσων.