Αναβάλλονται οι συνεδριάσεις της Παρασκευής 28/7 και του Σαββάτου 29/7 του περιφερειακού συμβουλίου Ιονίων Νήσων
Όπως ενημερώνει ο πρόεδρος του Περιφερειακού Συμβουλίου Ιονίων Νήσων, αναβάλλονται οι προγραμματισμένες 23η και 24η τακτικές συνεδριάσεις του Περιφερειακού Συμβουλίου της Παρασκευής 28-07-2023 και του Σαββάτου 29-07-2023 για την επόμενη εβδομάδα λόγω σοβαρού προβλήματος στις ηλεκτρονικές εγκαταστάσεις στο κτήριο της ΠΕ Κέρκυρας.
Θα υπάρξει νεότερη ενημέρωση για την ημερομηνία και ώρα διεξαγωγής των αναβληθέντων τακτικών συνεδριάσεων.