Μουσικό οδοιπορικό αφιερωμένο στη Μονή της Κόκκινης Εκκλησιάς τη Δευτέρα 21 Αυγούστου
Η Ιερά Μονή Φανερωμένης, το Σωματείο Φίλων Ι.Μ. Φανερωμένης και ο Πολιτιστικός Σύλλογος Πλατυστόμων «η Κόκκινη Εκκλησιά», προσκαλούν την Δευτέρα 21 Αυγούστου 2023, στις 19:30, στην Ι.Μ. Κόκκινης Εκκλησιάς, σε ένα μουσικό οδοιπορικό αφιερωμένο στην Κόκκινη Εκκλησιά.
Θα παίξουν οι μουσικοί: Ελένη Φουρλάνου (κανονάκι, φωνή), Χρ. Γιάννης Φουρλάνος (φωνή, κρουστά), Κωνσταντίνος Φουρλάνος (κρουστά), Παναγιώτης Φίλιππας (βιολί), Νίκος Κατωπόδης (ακορντεόν).