Υπό δρακόντεια μέτρα ασφαλείας απόψε ο επαναληπτικός αγώνας ΑΕΚ- Ντιναμό Ζάγκρεμπ
Υπό δρακόντεια μέτρα ασφαλείας θα διεξαχθεί απόψε ο επαναληπτικός αγώνας ΑΕΚ- Ντιναμό Ζάγκρεμπ στο ΟΠΑΠ Αρένα, που είχε αναβληθεί μετά τη δολοφονική επίθεση των Κροατών φασιστών που είχε σαν αποτέλεσμα τη δολοφονία του 29χρονου Μιχάλη.
Ο αγώνας θα γίνει παρουσία εισαγγελέα.
Θα υπάρχει και επιτήρηση από αέρος με ελικόπτερα και drones τα οποία θα «σκανάρουν» συνεχώς σπιθαμή προς σπιθαμή την ευρύτερη περιοχή της Νέας Φιλαδέλφειας.