Το σωματείο ΑΓΑ Μαχητικών Τεχνών «Εύαθλος» για την επίδειξη ταεκβοντό στο Φεστιβάλ της ΚΝΕ
Εντυπωσιακή επίδειξη ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ πραγματοπoίησε ο σύλλογός μας, ο ΑΓΑ Μαχητικών Τεχνών Λευκάδας-Νυδριού «Εύαθλος», στο Ανοιχτό Θέατρο Λευκάδας την 26/08/2023 στα πλαίσια του 49ου Φεστιβάλ ΚΝΕ – Οδηγητή.
Οι 40 αθλητές του συλλόγου μας και ο Διεθνής Εκπαιδευτής Καββαδίας Ευστάθιος έδωσαν τον καλύτερο εαυατό τους παρουσιάζοντας στο κοινό Τεχνικές, Τουλ, Αγωνιστικό και την Αυτάαμυνα του Ταεκβοντό κακώς και τα οφέλη στην Φυσική κατάσταση.
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τους διοργανωτές για την 4η πρόσκληση από την ίδρυση του συλλόγου και την ευκαιρία που μας δίνουν να επιδείξουμε στον κόσμο τις δεξιότητες σωματικής και πνευματικής που αποκτάει κάποιος με την ενασχόληση του με τα μαχητικά αθλήματα.
Με εκτίμηση,
Το ΔΣ του σωματείου