Ομιλία στο πλαίσιο των συνάξεων μελέτης της Αγίας Γραφής με ομιλητή τον Αρχιμανδρίτη π. Σπυρίδωνα Μπούρη
Όπως ενημερώνει η Μητρόπολη Λευκάδας και Ιθάκης, την Πέμπτη 25 Ιανουαρίου 2024, στις 6:00 μ.μ., στον ΙΝ Αγίων Αναργύρων Κοσμά και Δαμιανού στην πόλη της Λευκάδας, στο πλαίσιο των συνάξεων μελέτης της Αγίας Γραφής, θα μιλήσει ο Πανοσιολογιώτατος Ἀρχιμανδρίτης π. Σπυρίδων Μπούρης,’Αρχιερατικός ’Επίτροπος Λευκάδος – ’Εφημέριος Ἱεροῦ ’Ενοριακοῦ Ναοῦ Ἁγίας Τριάδος Καλάμου, μέ θέμα: «Τά διαχρονικά μηνύματα τῶν Τριών Ἱεραρχῶν».