Μορφωτικός Σύλλογος Καλλιγωνίου: Ημερίδα για για τη δωρεά μυελού των οστών
Ο Μορφωτικός Σύλλογος Καλλιγωνίου σε συνδιοργάνωση με την Περιφερειακή Ενότητα Λευκάδας διοργανώνει την Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2024, στις 11:00 το πρωί, στην αίθουσα συνεδριάσεων της Περιφερειακής Ενότητας Λευκάδας Ημερίδα για τη δωρεά μυελού των οστών.
Θα μιλήσει η κα Χριστίνα Καρακωνσταντή, εθελόντρια δράσης και λήπτρια μοσχεύματος (μεταμοσχευμένη).