Ομαδική έκθεση φωτογραφίας «Less is more» της φωτογραφικής ομάδας Λευκάδας «ΦΩΤΟκύτταρο»
Η φωτογραφική ομάδα Λευκάδας «ΦΩΤΟκύτταρο» σας προσκαλεί με χαρά να επισκεφτείτε την ομαδική έκθεση φωτογραφίας «Less is more». Τα εγκαίνια της έκθεσης θαπραγματοποιηθούν την Κυριακή 02 Ιουνίου 2024 και ώρα 20:00 στην αίθουσα τέχνης του Δήμου Λευκάδας, «Θεόδωρος Στάμος» στην Πλατεία Μαρκά.
Στην έκθεση συμμετέχουν:
Θεοφίλη Ασπρογέρακα, Κωνσταντίνα Αυδίκου, Θανάσης Βεργίνης, Διονυσία Βλάχου, Ηλίας Καββαδάς, Καίτη Κακαβούλη, Αιμιλία Κοντοπύργια, Λίνα Μασμανίδη, Γιώργος Σταματέλος. Ευφροσύνη Χαλικιοπούλου