Στο Δημοτικό Στάδιο Νυδριού θα βρεθούν ξανά αντίπαλοι σήμερα ο Τηλυκράτης και ο Οδυσσέας Νυδριού στο πλαίσιο της προημιτελικής φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣ Πρέβεζας Λευκάδας
Μετά τον αγώνα της προηγούμενης Κυριακής οι δυο τοπικές ομάδες της Λευκάδας που αγωνίζονται στο πρωτάθλημα της Δ” Εθνικής κατηγορίας, θα βρεθούν ξανά αντίπαλοι, σήμερα Κυριακή 19-12-2010 στις 15:00 το απόγευμα, στο Δημοτικό Στάδιο Νυδριού, σε αγώνα αυτή τη φορά που
διεξάγεται στο πλαίσιο της προημιτελικής φάσης του κυπέλλου ΕΠΣ Πρέβεζας Λευκάδας.
Διαιτητής στον αγώνα κυπέλλου, ορίσθηκε από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΟ ο Κώστας Ποντίκης, ενώ βοηθοί του θα είναι οι Παναγιώτης Μασούρας και Ηλίας Γκαρτζονίκας