Ευχαριστήριο της οικογένειας Γεράσιμου Παξινού, ιατρού-ορθοπεδικού
Στη μνήμη του αγαπημένου μας πατέρα και παππού Σπύρου Παξινού, οφείλουμε θερμές ευχαριστίες σε γιατρούς, νοσηλευτές και παραϊατρικό προσωπικό του Νοσοκομείου Λευκάδος για το ενδιαφέρον, τη φροντίδα και την κατανόηση, που έδειξαν όλες αυτές τις ημέρες της νοσηλείας του.
Επίσης, ευχαριστούμε θερμά τον κόσμο της Λευκάδος για τις ευχές και την αγάπη σε έναν Άνθρωπο, που με τη στάση και το παράδειγμά του έμεινε ανεξίτηλα χαραγμένος στη μνήμη πολλών γενεών.
Οικογένεια Γεράσιμου Παξινού
Ιατρός-Ορθοπεδικός