Άνθισαν και πάλι τα αγριολούλουδα της εποχής…
Καλός πάλι σήμερα ο καιρός, μετά τις βροχοπτώσεις των τελευταίων ημερών, οπότε προτιμήσαμε να κάνουμε για μια ακόμη φορά την απογευματινή μας βόλτα στους ορεινούς οικισμούς της περιοχής Αλεξάνδρου.
Ερημιά κι άγιος ο Θεός που λένε, ούτε έναν άνθρωπο δε συναντήσαμε, λες και βρισκόμαστε σε απαγορευμένη περιοχή. Μόνο τα μπαμ μπουμ των κυνηγών ακούγαμε κατά διαστήματα, συνηθισμένο φαινόμενο εξάλλου, χωρίς να συναπαντήσουμε αυτή τη φορά ούτε κι απ” αυτούς κανέναν.
Κάποιες φωτογραφίες βγάλαμε και σας καλούμε -ιδιαίτερα τους απόδημους- να τις μοιραστείτε μαζί μας:
Ετσι μπράβο αυτό ειναι το καλύτερο δώρο που μας εστειλες.