Έκλεισαν ξανά σήμερα τα ταμεία του Νοσοκομείου Λευκάδας
Τη σκυτάλη πήραν αυτή τη φορά το Σωματείο των Εργαζομένων του Νοσοκομείου Λευκάδας και η συνέλευση Ειδικευόμενων – Αγροτικών ιατρών προχωρώντας σήμερα σε κλείσιμο των ταμείων του Νοσοκομείου Λευκάδας.
Όπως ήδη είχαμε αναγγείλει στην εδώ ανάρτησή μας το κλείσιμο των ταμείων θα συνεχιστεί και τις δύο επόμενες μέρες 10 και 11 Φλεβάρη 2011.
Στην κινητοποίηση συμμετείχε αντιπροσωπεία του ΠΑΜΕ και του Εργατικού Κέντρου Λευκάδας που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα που απηύθυναν οι εργαζόμενοι στους φορείς της πόλης.