Διαιτητές στους αγώνες των τοπικών ομάδων στην 20η αγωνιστική του 5ου Ομίλου της Δ’ Εθνικής Κατηγορίας
Οι αγώνες θα διεξαχθούν την Κυριακή 13-03-2011 και αρχίζουν στις 3.00 μ.μ. Όπως ανακοινώθηκε από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας (ΚΕΔ) της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας (ΕΠΟ) διαιτητές στους αγώνες των τοπικών ομάδων της Λευκάδας θα είναι:
Στον εντός έδρας αγώνα του Τηλυκράτη στο Δημοτικό Στάδιο Λευκάδας με αντίπαλο τον Όμηρο Νεοχωρίου, διαιτητής ορίστηκε ο ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ από την ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ, ο οποίος θα έχει για βοηθούς τους ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ και ΣΦΥΡΗ ΣΤΑΜΟ από την ίδια Ένωση. Παρατηρητής διαιτησίας θα είναι ο ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ από την ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ.
Ο εκτός έδρας αγώνα του Οδυσσέα με τον Απόλλωνα Πάργας δεν θα διεξαχθεί, αφού η ομάδα της Πάργας έχει ήδη αποχωρήσει από το πρωτάθλημα και σύμφωνα με τα όσα ισχύουν θα κατοχυρωθεί με σκορ 3-0 υπέρ της ομάδας του Νυδριού.