Μαζί με τους κλαριτζίδες γεράσανε και οι μερακλήδες χορευτές. Σε λίγα ακόμη χρόνια η μορφή αυτή …….διασκέδασης θα είναι είδος υπό εξαφάνιση, τουλάχιστον για τη ….Λευκάδα !!!! Εδώ που τα λέμε είναι …αρκετά άγρια μορφή διασκέδασης !!!!
(Required)
(Will not be published) (Required)
(Optional)
XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Εγγραφείτε τώρα στο newsletter μας και μάθετε πρώτοι τα τελευταία νέα του νησιού μας!
Διεύθυνση email
Μαζί με τους κλαριτζίδες γεράσανε και οι μερακλήδες χορευτές. Σε λίγα ακόμη χρόνια η μορφή αυτή …….διασκέδασης θα είναι είδος υπό εξαφάνιση, τουλάχιστον για τη ….Λευκάδα !!!!
Εδώ που τα λέμε είναι …αρκετά άγρια μορφή διασκέδασης !!!!