Φωτογραφία της μέρας
![]() |
Είχαμε γράψει εδώ, παλιότερα, για τη χορήγηση τριών αδειών κυκλοφορίας ζωήλατων οχημάτων στον Δήμο Λευκάδας.
Μια απ” αυτές τις άμαξες την είδαμε πρόσφατα να κυκλοφορεί… Απ” όσο μπορούμε να διακρίνουμε στη φωτογραφία, και χωρίς να είμαστε ειδικοί, φαίνονται να τηρούνται οι προδιαγραφές – σε θέματα που άπτονται της καθαριότητας τουλάχιστον. Άντε να δούμε αν θα τα καταφέρουμε να πάμε καμιά βόλτα! |