Και κάποιες άλλες δικές μας φωτογραφίες από την χορευτική παρέλαση των συμμετεχόντων στο 49ο Διεθνές Φεστιβάλ Φολκλόρ Λευκάδας συγκροτημάτων
Συνέχεια με τις φωτογραφίες από τη χθεσινή χορευτική παρέλαση των συγκροτημάτων -ελληνικών και ξένων- που συμμετέχουν στο 49ο Διεθνές Φεστιβάλ Φολκλόρ Λευκάδας.
Αυτοί τη φορά οι φωτογραφίες είναι δικές μας – να μην πάει τζάμπα και ο ιδρώτας που χύσαμε. Ναι, το ξέρω χρειαζόμαστε μια πιο επαγγελματική φωτογραφική μηχανή, αλλά που θα μου πάει…
[Gallery not found]