Αποκαθίσταται τελικά η βλάβη στον κεντρικό τροφοδοτικό αγωγό ύδρευσης στην οδό Τζεβελέκη
Άρχισαν επιτέλους σήμερα οι εργασίες, όπως είδαμε, για την αποκατάσταση της βλάβης στον κεντρικό τροφοδοτικό αγωγό ύδρευσης στην οδό Αντώνη Τζεβελέκη, δίπλα ακριβώς από το Διοικητήριο.
24 Αυγούστου είχαμε κάνει σχετική ανάρτηση -προϋπήρχε κάνα δυο μέρες νωρίτερα η βλάβη- ακολούθησαν στις 31 Αυγούστου και στις 2 Σεπτέμβρη οι σχετικές ανακοινώσεις του Δήμου Λευκάδας, 5 Σεπτέμβρη σήμερα…
Πάλι καλά. Για τον τόπο μας τάχιστες οι διαδικασίες! Κάλιο αργά παρά ποτέ!!!