Για τον «Ξενοδόχο»…
Σχόλιο για τον «Ξενοδόχο»
Περιμένουμε τη διασταύρωση των πληροφοριών από το ΣΕΤΕ και το ΣΕΕΛΔΕ και αν πράγματι αληθεύουν τα παραπάνω να δημοσιευθεί το όνομα του «Ξενοδοχείου» για να μην πλανάτε σ” ολόκληρη τη περιοχή της Νικιάνας που έχει ιστορία και παράδοση στη φιλοξενία και στη συμπεριφορά, η εικόνα του άσχετου που καθώς φαίνεται καμία σχέση δεν έχει με το επάγγελμα και προφανώς με τη Λευκάδα.
Στη συνέχεια αν όπως φυσικά ισχυρίζεται ο ίδιος κονόμησε αρκετά το καλοκαίρι να επιβεβαιωθεί αυτό από την ΔΟΥ Λευκάδας και όχι μόνο, έτσι, απλά για να γίνει σίγουρα πιο πιστευτός.
ΚΥΡΙΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!
*Τα στοιχεία είναι στη διάθεση της σελίδας