Συνεχίζονται οι αποκαταστάσεις προβλημάτων στο οδικό δίκτυο
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗ
Λευκάδα 14-02-2012
ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
Οι Υπηρεσίες της Περιφερειακής Ενότητας Λευκάδας(Πολιτική Προστασία, Τεχνικές Υπηρεσίες) ευρίσκονται σε αυξημένη ετοιμότητα, και με συνεχείς επεμβάσεις αποκαθιστούν τα όποια προβλήματα δημιουργούνται στο οδικό δίκτυο του Νομού μας, φροντίζοντας για την ασφαλή βατότητα του οδοστρώματος.
Στο τελευταίο χρονικό διάστημα πραγματοποιήθηκαν καθαρισμοί στις περιοχές Εγκλουβή – Κεραίες Ο.Τ.Ε.- Αγ. Ηλία, Πασά (Περιγιάλι), Πευκούλια και Χορτάτα.