Η Δόξα υποδέχεται τον Αρκαδικό σε ένα δύσκολο παιγνίδι
Στα πλαίσια της 19ης αγωνιστικής της Α2 Εθνικής Μπάσκετ Ανδρών η Δόξα Λευκάδας υποδέχεται σήμερα Σάββατο 18/2 στις 5.00 μ.μ. στο Κλειστό Γυμναστήριο τον Αρκαδικό.
Ένας δύσκολος αγώνας -στον πρώτο γύρο η Δόξα είχε υποστεί στην Τρίπολη βαριά ήττα με σκορ 94-73- για τον οποίο οι ιθύνοντες καλούν τον κόσμο να συμπαρασταθεί, αναφέροντας χαρακτηριστικά, σε σχετική ανακοίνωση που έχει αναρτηθεί στο επίσημο site της ομάδας: «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ – ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ… ΜΗΝ ΛΕΙΨΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ».