Τελετή παράδοσης παραλαβής Κέντρου Νεότητας
ΔΗΜΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – TΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Ο Δήμαρχος Λευκάδας Κώστας Αραβανής και ο Πρόεδρος της Διοικούσας Επιτροπής του Τ.Ε.Ι Ιονίων Νήσων Ναπολέων Μαραβέγιας, σας προσκαλούν στην τελετή παράδοσης και παραλαβής του Κέντρου Νεότητας που θα γίνει την Κυριακή 11 Μαρτίου 2012 και ώρα 18:30 στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Λευκάδας.
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α. ΑΡΑΒΑΝΗΣ |
ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Ε Τ.Ε.Ι ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ |