Αλλαγή αίθουσας της πολιτικής συγκέντρωσης του ΚΚΕ στην Πρέβεζα
Από την Κ.Ο. Πρέβεζας του ΚΚΕ ανακοινώνεται ότι λόγω πλημμύρας στην αίθουσα «ΟΑΣΗ» η πολιτική συγκέντρωση μεταφέρεται στο Πολιτιστικό Κέντρο (πρώην Λαϊκή Αγορά) την ίδια ώρα και μέρα! Η νέα ανακοίνωση έχει ως εξής:
Η Κομματική Οργάνωση Πρέβεζας του ΚΚΕ σας προσκαλεί στη συγκέντρωση-συζήτηση που διοργανώνει την Κυριακή 11 Μάρτη 2012 και ώρα 7.00 μ.μ., στο Πολιτιστικό Κέντρο, πρώην Λαϊκή Αγορά, με θέμα:
“Πολιτικές εξελίξεις και η πρόταση διεξόδου του ΚΚΕ” και ομιλήτρια την Διαμάντω Μανωλάκου, μέλος της ΚΕ και βουλευτής του ΚΚΕ.