Εκδήλωση της ΚΟ Λευκάδας του ΚΚΕ για την παρουσίαση του Καλέσματος αγωνιστικής συμπόρευσης
Η Τομεακή Οργάνωση Λευκάδας του ΚΚΕ διοργανώνει εκδήλωση την Τετάρτη 15 Δεκέμβρη 2021, στις 6.30 το απόγευμα, στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου (πάνω όροφος), με ομιλητή τον Κώστα Κωτσαντή, μέλος του Γραφείου Περιοχής Ηπείρου – Κερκύρας – Λευκάδας, ο οποίος θα παρουσιάσει το Κάλεσμα αγωνιστικής συμπόρευσης της ΚΕ του ΚΚΕ.
Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης θα τηρηθούν τα μέτρα αποφυγής διάδοσης του covid-19 (χρήση μάσκας, τήρηση αποστάσεων, αντισηπτικά κλπ).