![mikroxen_0561](http://www.kolivas.de/wp-content/uploads/2022/03/mikroxen_0561.jpg)
Ξεκίνησε η επέλαση της κακοκαιρίας «Φίλιππος» στη χώρα, με κύρια χαρακτηριστικά για το νησί μας τις χαμηλές θερμοκρασίες αλλά και χιόνια στην ορεινή Λευκάδα.
Οι φωτογραφίες είναι σημερινές και μας στάλθηκαν από τον Ξενοφώντα Μικρώνη τον οποίο και ευχαριστούμε!
![mikrixe0627](http://www.kolivas.de/wp-content/uploads/2022/03/mikrixe0627.jpg)
![mikroxen0513](http://www.kolivas.de/wp-content/uploads/2022/03/mikroxen0513.jpg)
Ωραιες οι φωτογραφίες του Φωντα αλλα λείπει ενας. Kι ενας ειναι ο διαρκώς φωτογραφιζομενος .Μαλλον θα κρυωνε η φωτογραφος που τον ακολουθεί για ενα ενσταντανέ!!! Τι κριμα,χασαμε την φωτο του εκει ψηλά