Παρέμβαση του Α. Βεροιώτη στο Δημοτικό Συμβούλιο
Η παρέμβαση του δημοτικού συμβούλου της Λαϊκής Συσπείρωσης και Προέδρου του Εργατικού Κέντρου Λευκάδας-Βόνιτσας, Αλέξανδρου Βεροιώτη, στη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Λευκάδας της 18ης Οκτωβρίου 2022 και επί του θέματος «Ψήφισμα Δ.Σ. συμπαράστασης σε δημότες αναφορικά με την δίωξη της εταιρείας «Νotion Ανάπτυξη Ακινήτων Α.Ε» να κινηθεί αστικά εναντίον τους, καθώς και έκφραση υποστήριξης αιρετών και των ενεργειών τους».