Δυνατά τουριστικά μηνύματα.
Μόνο που οι τουρίστες δεν είναι βλάκες, αλλά φορείς εντυπώσεων.
Προοδευτικά το 120% του 2022 .. θα εξελιχτεί όπως αρμόζει να εξελιχτεί. Διότι η πραγματικότητα είναι πραγματική. Και ευτυχώς για τον πολιτισμό ώς μόχθος ανθρώπων, και όχι κούφιες ιλλουστρασιόν εικόνες προβολής.
Θ.Α
Δυνατά τουριστικά μηνύματα.
Μόνο που οι τουρίστες δεν είναι βλάκες, αλλά φορείς εντυπώσεων.
Προοδευτικά το 120% του 2022 .. θα εξελιχτεί όπως αρμόζει να εξελιχτεί. Διότι η πραγματικότητα είναι πραγματική. Και ευτυχώς για τον πολιτισμό ώς μόχθος ανθρώπων, και όχι κούφιες ιλλουστρασιόν εικόνες προβολής.
Θ.Α