Χθες είδαμε τον πρώτο κορμοράνο να απολαμβάνει τον ήλιο πάνω στο μικρό κοντρί μέσα στη θάλασσα δίπλα από το λιμάνι της Νικιάνας, ενώ σήμερα το απόγευμα είδαμε δύο ακόμη πάνω στο βράχο που βρίσκεται απέναντι από τον παλιό συνεταιρισμό.
(Required)
(Will not be published) (Required)
(Optional)
XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Εγγραφείτε τώρα στο newsletter μας και μάθετε πρώτοι τα τελευταία νέα του νησιού μας!
Διεύθυνση email