Σε εξέλιξη ο στολισμός της Χριστουγεννιάτικης φάτνης στη Νικιάνα Λευκάδας
Σε εξέλιξη βρισκόταν σήμερα το μεσημέρι ο στολισμός της Χριστουγεννιάτικης φάτνης στη Νικιάνα Λευκάδας που γίνεται με πρωτοβουλία του Πολιτιστικού Συλλόγου Νικιάνας «οι Σκάροι» στο σπιτάκι που έχει στηθεί για το σκοπό αυτό στο κέντρο του χωριού.
Η φωταγώγηση όμως της φάτνης μάλλον θα αργήσει λίγο αφού ο δημοτικός φωτισμός έχει βλάβη που δεν είχε αποκατασταθεί ακόμη – χθες το βράδυ το κέντρο της Νικιάνας ήταν θεοσκότεινο!