Με επιτυχία η φιλανθρωπική ποδηλατάδα που διοργάνωσε ο «Φίλανδρος» Λευκάδας
Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία το απόγευμα της Τετάρτης 20 Δεκέμβρη 2023 η φιλανθρωπική ποδηλατάδα που διοργάνωσε ο «Φίλανδρος» Λευκάδας για την 8χρονη Σταματίνα που αντιμετωπίζει σοβαρό πρόβλημα υγείας.
Με αφετηρία την κεντρική πλατεία της πόλης της Λευκάδας οι ποδηλάτες κινήθηκαν κατά μήκος του κεντρικού πεζόδρομου και τερμάτισαν στην παραλία, μπροστά από το cafe bar «Κάρμα», όπου με πρωτοβουλία της διεύθυνσης του καταστήματος προσφέρθηκε σε όλους ζεστή σοκολάτα.
Ο τυχερός λαχνός που κέρδισε το ποδήλατο που κληρώθηκε είναι ο αριθμός 216.