Χριστουγεννιάτικους ύμνους και κάλαντα έψαλε η Σχολή Βυζαντινής Μουσικής της Ι. Μητροπόλεως Λευκάδος και Ιθάκης (VIDEO)
Επιλεγμένους Χριστουγεννιάτικους ύμνους και παραδοσιακά κάλαντα από διάφορα μέρη της χώρας μας έψαλε το βράδυ της Τετάρτης 20 Δεκέμβρη, στην κεντρική πλατεία της πόλης της Λευκάδας, η Σχολή Βυζαντινής Μουσικής της Ι. Μητροπόλεως Λευκάδος και Ιθάκης, στο πλαίσιο των Χριστουγεννιάτικων εκδηλώσεων που διοργανώνει το Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Λευκάδας.