Ο Άγιος Βασίλης στη Λευκάδα με πρωτοβουλία του Επιμελητηρίου
Με πρωτοβουλία του Επιμελητηρίου Λευκάδας το μεσημέρι του Σαββάτου 23 Δεκέμβρη 2023, ο Άγιος Βασίλης με το έλκηθρο και τα ξωτικά του, μοίρασε μπροστά από την Εθνική Τράπεζα γλυκίσματα στα παιδιά.
Στο ίδιο μέρος το ΚΔΑΠ Μέλλον είχε διοργανώσει Χριστουγεννιάτικο παζάρι για την οικονομική ενίσχυση της μαθήτριας που αντιμετωπίζει πρόβλημα υγείας.
Το Σάββατο 31 Δεκέμβρη 2023, στις 11:00 π.μ., στο ίδιο μέρος (Εθνική Τράπεζα) ο Άγιος Βασίλης με το έλκηθρο και τα ξωτικά του, θα μοιράσει δώρα στα παιδιά.